קידוח בטון

קידוח יהלום בבטון נחשב לאחת הדרכים הטובות ביותר כדי ליצור תשתית קרקעית איכותית להולכה רציפה של מים וחשמל. עבור דירות ובניינים רבים קידוח הבטון מאפשר אף להוסיף אלמנטים דקורטיביים אשר משפיעים על המראה הכללי ומעניקים תחושה עיצובית יוקרתית יותר. בעזרת קידוח איכותי ניתן ליצור מגוון של חללים אשר יכולים לשמש אותנו לאחסון, להצבת נברשות צמודות תקרה ואף ליצירה של פתחים אלגנטיים עבור מיזוג האוויר. חברת שחר צדיק מזמינה אתכם להמשיך לעיין באתר ולקבל הצעת מחיר ללא כל התחייבות

תהליך קידוח בטון עם שחר צדיק

1.יצירת הקשר ובניית תכנית פעולה

בשלב ראשון בעבודות קידוחים בבטון אנו נבחן את השטח ואת הצרכים שלכם כדי לספק לכם תוכנית פעולה מדויקת. אנו ניקח בחשבון את הצרכים האובייקטיבית שלכם ואת הזמן אשר מוקצה לתהליך הקידוח, על מנת שנוכל לספק לכם את הקידוח הטוב והמהיר ביותר. במסגרת שלב ראשוני זה, אנו נספק לכם ייעוץ אישי ונציע לכם הצעת מחיר מפורטת  אשר מסבירה בדיוק מה יעשה בכל שלב של הקידוח.

2.בחירת המקדח בעל הקוטר האידיאלי

יש מגוון רחב של אפשרויות קידוח יהלום וכדאי להתאים את ראש המקדח באופן אשר תואם את דרישות העבודה – הן מבחינת עוצמת הבטון והן מבחינת הקוטר הנדרש. רבים אינם יודעים זאת אבל בעבודות מסוימות ניתנת העדפה לקידוח של מספר חורים קטנים בתוך הבטון במטרה להפוך את פעולת הקידוח למהירה יותר. באופן זה אנו נעזרים בחיבורים של החורים החדשים שיצרנו בכדי ליצור תעלה אחת רחבה אשר ניתן להשתמש בה לתשתית ביתית או מוסדית והיא מאפשרת חופש פעולה ובחירה של כל צורה הנדסית.

 3.הצמדת המקדחה לדיוק מקסימלי

במטרה לספק תמיכה בתהליך הקדיחה בבטון וכדי לצמצם כל אפשרות של תזוזה וסטייה במהלך הקידוח, יש לבצע הצמדה מוחלטת של המקדחה. בתהליך זה אנו תוחמים את האזור אשר מיועד לקידוח ודואגים שהוא יהיה יבש לחלוטין כדי למנוע כל חציצה. אנו מבריגים את המקדחה באופן אשר יספק יציבות ושליטה של הצוות המפעיל.

4.ביצוע הקידוח

במהלך הקידוח יש חשיבות גבוהה לבחירת הסל"ד הרצוי והקפדה על העומק המבוקש. בחלק זה אנו נבצע קידוח ידני של הבטון תוך שמירה על זווית הקידוח האופטימלית במטרה לאפשר חדירה אפקטיבית של המקדחה ויצירת החלל הרצוי. בקידוח אנו מקפידים להשתמש בראשי יהלום בעלי מנגנון סיבי עגלגל ולהימנע משימוש בראש דיסק.

5.העלאת המקדחה

לאחר שסיימנו את פעולת הקידוח אנו נעלה בזהירות את ראש המקדחה אל הגובה שבו התחלנו את פעולת הקידוח. כדי לעשות זאת אנו נשתמש במנואלה הידנית, אשר מצביעה על עומק החדירה ומספקת לנו אינדיקציה מדויקת בכל רגע. אנו נסובב את המנואלה הידנית כנגד כיוון השעון כאשר ראש הקידוח עדיין נמצא בזווית הראשונית.

6.סיום הקידוח

בסיום הקידוח אנו נבצע שחרור של הברגים אשר מצמידים את המקדחה אל מקומה ונבדוק שאכן השגנו את מטרתנו ויצרנו הקידוח שתואם את האפיון ואת הצרכים של מזמין העבודה. אנו נזיז מעט את המקדחה ונבצע הסרה של שאריות הבטון, וזאת בכדי לאפשר לכם להמשיך בעבודתכם ללא כל דיחוי ובצורה המהירה ביותר. אנו נעזוב את המקום רק לאחר אישור מצדכם שאכן הפעולה בוצעה כהלכה ואתם שבעי רצון מהתוצאות.

שאלות נפוצות

לא. אין כל מגבלה על עובי הבטון משום שאנו מעניקים לכם שירות של קידוח איכותי בשיטת היהלום. שיטה זו מבטיחה תוצאות איכותיות בכל קידוח ומתמודדת באופן איכותי מול כל סוג של בטון

בהחלט. ניתן ליצור קידוח בקיר בטון לצורך פתיחת צוהר להעברה של חוטי חשמל בין האזורים השונים בדירה.

ניתן להגיע לדיוק גבוה במיוחד בזכות שימוש בכלים חדשניים. אין כל צורך לבצע קידוח מסיבי וניתן לומר שהקידוח מדויק עד רמת המילימטר!

אין כל הגבלה על קוטר הקידוח של הבטון שאנו מבצעים עבור לקוחותינו וניתן לבחור את אזור הקידוח ואת הקוטר שמתאים לצרכים הייחודיים שלכם.

היהלום נחשב לחומר העוצמתי ביותר אשר קיים בטבע - מה שהופך אותו לאולטימטיבי למגוון של קידוחי בטון ואופטימלי לעבודות עם מגוון של סוגי קרקע בצפיפות גבוהה.

ממליצים עלינו

05/09/2016

שחר צדיק ניסור בטון, תודה רבה על עבודת ניסור קיר בטון מקצועית ונקייה, יחס אישי ואדיב.

אין קיר בטון שעומד בפניכם, ממליץ בחום.

תודה ניסים

קידוח בבטון מזויין זה משהו שאני בתור בעל מקצוע משתדל להימנע ממנו.

אני כבר שנים עובד עם הצוות של שחר ואני ממליץ על השירות המקצועי שלהם ועל היחס האישי שהם נותנים.

שאפו.

אני לקוח קבוע שלהם והם הרשימו אותי עוד מהמפגש הראשון.

הם נותנים עבודה טובה ולא משאירים את השטח מלוכלך כמו כמה חברות אחרות בתחום.

קידוח ופינוי קומפלט בזמן מינימלי.

ממליץ עליהם בחום.

פעם ראשונה שלי עם הצוות של שחר ואני חייב להגיד לכם שאני פשוט מרוצה.

הייתי צריך לעשות עבודת קידוח קטנה ופחדתי שבגלל שאני לא מהתחום אז יתנו לי מחיר מפוצץ.

למזלי נפלתי על אנשים ישרים, אז המינימום זה לתת מילה טובה.

הפרמטרים שקובעים את מחיר העבודה

עומק הקידוח – עומק הקידוח נחשב לאחד הפרמטרים החשובים ביותר בקביעת מחירה של העבודה. באופן כללי נוכל לומר שעבודה בעומקים גבוהים דורשת זמן רב יותר ומצריכה שימוש במשאבים רבים יותר.

רוחב הקידוח – קידוחים צרים נוטים להיות מהירים יותר משום שהחדירה לעובי הבטון נעשית באופן מהיר הרבה יותר. עבור קידוחים ברדיוס רחב יותר יש לבצע מספר פעולות אשר עשויות להשפיע על המחיר הסופי

סוג הקרקע – קרקע אשר מורכבת מבטון בעל תשתית של פלדה תהיה ברוב המקרים קרקע קשה יותר לקידוח. הבטון המוקשח מאלץ אותנו להשקיע מעט יותר זמן בקידוח מאשר בטון שאינו בעל פרופיל מתכתי